Opinie

Dowiedz się, co mówią o nas inni!

"Absolutnie polecamy!"

Jeśli ktoś zastanawia się nad zapisaniem dziecka do Limonki, to nie będzie żałował takiej decyzji. To przedszkole ma nie tylko dobrze zaprojektowany, nowoczesny budynek z pięknym ogrodem i świetnie wyposażonym placem zabaw, ale też kompetentną, serdeczną kadrę i bardzo ciekawie prowadzone zajęcia edukacyjne oraz zajęcia dodatkowe, wycieczki. Dzieci są pod opieką pedagogów, którzy potrafią wychwycić ewentualne problemy czy zaburzenia rozwojowe (np. logopedyczne czy sensoryczne), a w przedszkolu można zapisać dziecko na dodatkowe zajęcia terapeutyczne z dobrymi specjalistami. Kuchnia Pana Wojtka jest niedościgniona – niestety, na razie nie dał się namówić na wydanie książki kucharskiej i zdradzenie swoich przepisów 😉 Jest możliwość zamówienia obiadów na wynos z osobnego menu dla dorosłych. Wielkim powodzeniem cieszą się organizowane w przedszkolu rodzinne pikniki, kiermasze a nawet przedstawienia teatralne z udziałem rodziców. Dzieci z Limonki są świetnie przygotowane do edukacji wczesnoszkolnej, także w zakresie języka obcego. Z naszej obserwacji wynika, że bez problemu wdrożyły się do nauki w szkole i są bardzo samodzielne. Nasze dziecko nawiązało w Limonce trwałe przyjaźnie, a my – rodzice, nowe znajomości. Szkoda, że edukacja przedszkolna trwała tak krótko… Absolutnie polecamy!

Katarzyna Kozioł

"Ze łzą w oku i ogromną wdzięcznością rozstawaliśmy się z Limonką po 4 latach"


Z całego serca polecam Przedszkole Limonka wszystkim Rodzicom stojącym przed wyborem placówki.

Limonka to nie tylko nowoczesny budynek, piękny ogród, ale przede wszystkim sympatyczny, życzliwy zespół profesjonalistów, któremu każdego dnia powierzaliśmy syna od 3 roku życia.

Gorąco pozdrawiam cały personel, szczególnie panie wychowawczynie syna  Magdalenę Sikorę i Beatę Rękawek. Ogromny plus przedszkola to własna kuchnia, wspaniali kucharze i zdrowe posiłki. Oprócz szerokiej oferty zajęć dodatkowych, wycieczek, atrakcji, najważniejszy jest wysoki poziom nauczania i bardzo dobre przygotowanie do kontynuacji nauki w szkole. W zasadzie po pierwszym semestrze pierwszej klasy, syn nadal twierdzi, że wszystkiego nauczył się w przedszkolu i dotyczy to  wszystkich przedmiotów.

Jeszcze raz serdecznie polecam.

Ze łzą w oku i ogromną wdzięcznością rozstawaliśmy się z Limonką po 4 latach.

Magda i Andrzej Bogaccy

"...przedszkole Limonka ma wszystko, co powinno mieć przedszkole na najwyższym poziomie."

 
Jako mama tegorocznej absolwentki, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że przedszkole Limonka ma wszystko, co powinno mieć przedszkole na najwyższym poziomie. Muszę wspomnieć zaangażowanych właścicieli (Panią Patrycję i Pana Mirka), charyzmatyczną Panią Dyrektor Katarzynę Dołhun, świetnych pedagogów (Panią Beatę i Panią Magdę), zajęcia z języka hiszpańskiego prowadzone przez Pana Pablo, wyśmienitą kuchnię (Pan Wojtek i jego zespół), całą gamę zajęć dodatkowych w których dzieci mogą uczestniczyć w czasie pracy przedszkola (mini Master Chef, balet prowadzony przez Panią Anię, szachy, judo, taniec, ceramika, tenis, basen, piłka nożna) i nowoczesny budynek.
 
Olbrzymim atutem jest wspaniały ogród i plac zabaw, z których dzieci korzystają codziennie i gdzie organizowane są cykliczne imprezy, pikniki i akademie. Placówka angażuje się w różne inicjatywy takie jak Szlachetna Paczka, zbiórki na rzecz schronisk itp. Nie muszę dodawać, że przez ostatnie kilka miesięcy do przedszkola zostały przyjęte dzieci z ogarniętej wojną Ukrainy. Rodzice mogą uczestniczyć w życiu przedszkola: odbywając spotkania z przedszkolakami i opowiadając im o swoim zawodach, brać udział w corocznym przedstawieniu teatralnym wystawianym dla dzieci z okazji Dnia Dziecka.
 
Dzieciaki co roku odwiedza Mikołaj (parkuje sanie zaprzątnięte w renifery przed budynkiem!), wyjeżdżają na wycieczki (starsze grupy na wycieczki z nocowaniem) a raz do roku organizowana jest Nocowanka w przedszkolu. Dzięki Limonce nie tylko dzieci nawiązują nowe przyjaźnie – ja i inne mamy z naszej grupy jesteśmy tego najlepszym przykładem.
 
Magdalena Bielecka

"Moja opinia nie jest odosobniona."

 
Mój syn właśnie skończył edukacje w Limonce i wkracza w progi szkolne.
Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego startu dla niego. Cudowne, empatyczne wychowawczynie, świetna kadra pedagogiczna, pyszna kuchnia Pana Wojtka, przepiękny zadrzewiony plac zabaw. Nowoczesne wnętrza przyjazne dzieciom.
Zajęcia edukacyjne z języka angielskiego na najwyższym poziomie (robot Emys, klocki Numicon do nauki liczenia) oraz zajęcia dodatkowe sprawiają, ze dzieci są przygotowane żeby iść od razu do 2 klasy szkoły podstawowej.
Moja opinia nie jest odosobniona.
Warto wspomnieć, ze potwierdzeniem moich słów jest fakt, rozpoczęcia edukacji w Limonce przez młodszą córkę! Cieszę się na kolejne 4 lata spędzone w tym wyjątkowym miejscu.